بایدها و نبایدهای چاپ بارکد


اصلیترین و مهم‌ترین هدف از تولید بارکدها، این است که به‌سرعت و در اولین مرتبه اسکن شوند تا امور نقطه فروش با حداکثر سرعت ممکن انجام شود. بنابراین باید از هر چیزی که منجر به اختلال در این موضوع می شود جلوگیری کنیم. در مستند «بایدها و نبایدهای چاپ بارکد» عواملی را که باعث اختلال در فرایند اسکن‌کردن بارکدها می شوند برای شما معرفی کرده‌ایم و راه جلوگیری از بروز خطا را نیز توضیح داده‌ایم.

مشاهده آموزش

نرم‌افزار CCSa


مجموعه حاضر مشتمل بر آموزش ویژگی‌های نرم‌افزار کدگذاری CCSa است که در هجده جلسه آماده و برای استفاده علاقمندان منتشر شده است. برای مشاهده جزئیات درس‌ها، پشتیبانی از فلش الزامی است. مدت‌زمان لازم برای بارگزاری درس‌ها به پهنای باند اینترنت وابسته است. چنانچه در مشاهده درس‌ها با مشکل مواجه هستید، می‌توانید فایل درس‌ها را از اینجا دریافت و بر روی دسک‌تاپ یا لپ‌تاپ مشاهده کنید.
برای مشاهده درس‌های زیر کافی است جلسه دلخواه را انتخاب کرده و بر روی گزینه مشاهده درس کلیک کنید. صفحه جدیدی باز می‌شود و پس از بارگزاری اولیه، محتوای درس به‌طور خودکار نمایش داده خواهد شد.

مشاهده آموزش

مدیریت اطلاعات اقلام


دستورالعمل مدیریت اطلاعات اقلام شامل دو بخش عمومی و خصوصی می‌باشد

بخش عمومی دستورالعمل : این بخش شامل اصول کلی و حاکم بر عملیات مدیریت اطلاعات اقلام و در بر گیرنده مطالب، مفاهیم و مفروضات عمومی که تمامی موجودیت‌های شبکه عملیات ایران کد می‌بایست آن‌ها را رعایت نماید می‌باشد. مطالب مذکور از قسمت اول تا هفتم ارائه می‌شود.

بخش تخصصی دستورالعمل : این بخش شامل اصول خاص و تخصصی حاکم بر عملیات مدیریت اطلاعات اقلام و در برگیرنده مطالب مفاهیم و مفروضات خاص هر گروه از کالاهای تحت مدیریت ایران‌کد که در عملیات مرتبط قالب‌بندی اطلاعات و استاندارد سازی اطلاعات باید رعایت شوند، می‌باشد.مطالب مذکور از قسمت هشتم تا چهاردهم ارائه می‌شود.

مشاهده آموزش

نرم‌افزار موبایل


نرم‌افزار موبایل ایران‌کد برای فراهم آوردن امکان دسترسی سریع و آسان عموم مردم در هر مکان و هر زمان، به کاتالوگ الکترونیکی ایران‌کد درباره هر کالای عرضه شده در سطح ملی تهیه شده است. فایل آموزشی ذیل برای تشریح نصب نرم‌افزار و نحوه کار با نرم‌افزار برای کاربران محترم تهیه شده است.کاربران محترم می‌توانند نرم‌افزار موبایل ایران‌کد را نیز دریافت کنند.

مشاهده آموزش

فرآیند درخواست کد GS1


مشاهده آموزش

مراحل دریافت کد عضویت


مشاهده آموزش

راهنمای دریافت گزارش‌های مالی


دریافت گزارش‌های مالی در فرمت‌های گوناگون از جمله امکاناتی که پورتال جدید در اختیار اعضای محترم قرار داده است. لیست گزارش‌های مالی موجود در کارتابل خصوصی هر عضو به شرح زیر است:
 وضعیت مالی (اطلاع از وضعیت مالی، چکیده مالی و اطلاعات مالی عضو)
 درخواست پیش‌فاکتور (صدور پیش‌فاکتور برای واریز مبلغ و شارژ اعتبار در ایران‌کد و نیز پرداخت علی‌الحساب)
 لیست تراکنش‌ها (لیست تمامی تراکنش‌های عضو در سیستم اعم از انواع پرداخت‌ها و دریافت سرویس ایران‌کد و سایر موارد)
 لیست پیش‌فاکتورها (لیست تمامی پیش‌فاکتورهای ثبت و تایید شده عضو)
 لیست پرداختنی (لیست تمامی پرداختنی‌های عضو اعم از پرداخت‌های آنلاین و واریز نقدی به همراه جزئیات اطلاعاتی)

مشاهده آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =