آشنایی با مجله علمی و تخصصی e-code

مجله علمی و تخصصی e-code در راستای اشاعه دانش کدینگ با همکاری مدیران و کارشناسان مرکز ملی شماره گذاری کالا از سال ۱۳۹۴ تا کنون در قالب ۲۸ ماهنامه به چاپ رسیده است. در راستای ارتباط با استادان اهل فن در زمینه کدینگ و همچنین علاقه مندان  مباحث کد گذاری و آشنایی با استانداردها و راهکارهای Gs1 مجله e-code به صورت الکترونیکی با امکان جستجو مفاهیم کلیدی کدینگ در سایت www.e-code.ir قرار گرفته است.

معرفی مرکز دانش

مرکز دانش به منظور شبیه سازی استانداردها و راهکارهای GS1 در حوزه های مختلف از جمله خرده فروشی ، ردیابی ، لجستیک، پوشاک ، بهداشت و درمان جهت درک بهتر ذینفعان حوزه های مختلف صنایع از مزایای استفاده از استانداردهای Gs1 در خرداد ماه ۱۳۹۴ افتتاح گردیده است.

فیلم معرفی مرکز دانش

نرم‌افزار CCSa

مجموعه حاضر مشتمل بر آموزش ویژگی‌های نرم‌افزار کدگذاری CCSa است که در هجده جلسه آماده و برای استفاده علاقمندان منتشر شده است. برای مشاهده جزئیات درس‌ها، پشتیبانی از فلش الزامی است. مدت‌زمان لازم برای بارگزاری درس‌ها به پهنای باند اینترنت وابسته است. چنانچه در مشاهده درس‌ها با مشکل مواجه هستید، می‌توانید فایل درس‌ها را از اینجا دریافت و بر روی دسک‌تاپ یا لپ‌تاپ مشاهده کنید.
برای مشاهده درس‌های زیر کافی است جلسه دلخواه را انتخاب کرده و بر روی گزینه مشاهده درس کلیک کنید. صفحه جدیدی باز می‌شود و پس از بارگزاری اولیه، محتوای درس به‌طور خودکار نمایش داده خواهد شد.