ثبت نام دوره پیشرفته GS1

به اطلاع می‏رساند مرکز ملّی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (GS1 Iran) به منظور ارتقاء دانش شرکت‌های نمایندگی و شرکت های همکار و ترویج استفاده از استانداردهای ‏GS1 در حوزه‌های مختلف، دوره آموزشی متوسطه (Intermediate) سیستم GS1 را در دو مقطع زمانی به شرح ذیل برگزار می‌نماید:
بیشتر

برگزاری دوره مقدماتی برای شرکت های نرم افزاری و سخت افزاری

کسب و کار ها به دنبال فرصت های انعطاف پذیر، راحت و متمرکز برای اهداف یادگیری منحصر به فرد خود هستند، مأموریت GS1 ایران ، برای پاسخگویی به این نیاز، است. بیشتر

آشنایی با مجله علمی و تخصصی e-code

مجله علمی و تخصصی e-code در راستای اشاعه دانش کدینگ با همکاری مدیران و کارشناسان مرکز ملی شماره گذاری کالا از سال ۱۳۹۴ تا کنون در قالب ۲۸ ماهنامه به چاپ رسیده است. در راستای ارتباط با استادان اهل فن در زمینه کدینگ و همچنین علاقه مندان  مباحث کد گذاری و آشنایی با استانداردها و راهکارهای Gs1 مجله e-code به صورت الکترونیکی با امکان جستجو مفاهیم کلیدی کدینگ در سایت www.e-code.ir قرار گرفته است.

معرفی مرکز دانش

مرکز دانش به منظور شبیه سازی استانداردها و راهکارهای GS1 در حوزه های مختلف از جمله خرده فروشی ، ردیابی ، لجستیک، پوشاک ، بهداشت و درمان جهت درک بهتر ذینفعان حوزه های مختلف صنایع از مزایای استفاده از استانداردهای Gs1 در خرداد ماه ۱۳۹۴ افتتاح گردیده است.

فیلم معرفی مرکز دانش

برگزاری دوره مقدماتی و متوسطه GS1

به منظور ارتقاء دانش ، توسعه و ترویج استفاده از استانداردهای GS1  در حوزه های مختلف صنایع  و در راستای همکاری بیشتر نمایندگان با این مرکز دو دوره مقدماتی و متوسطه GS1 برگزار گردید. بیشتر